500 MBPS

İnternet

500 MBPS
GIGAPON

Bu tarife yalnızca TurboNet GIGAPON altyapısında geçerlidir. Güncel GIGAPON kapsama alanını görmek için lütfen GIGAPON altyapı haritası bölümüne bakınız.

GIGAPON 500 MBPS’e kadar tarifesinde, indirme hızı 500 MBPS ve yükleme hızı 500 MBPS’e kadar sunulmaktadır.

Bu tarife kotasız ve sınırsızdır, tamamen özgür bir internet hizmetidir.

Evlerde aynı anda birden çok kişi tarafından kullanılan internet için ideal bir seçenektir.

Eğer aynı anda 5-6 cihazla bağlantı kuruyorsanız, online oyun oynuyor,

Netflix, YouTube gibi platformlardan sürekli video izliyor veya sınırsız paylaşımlar yapıyorsanız, bu tarife sizin için en uygun olanıdır. Bu hizmeti taahhütsüz olarak alabilir ve istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.Ek olarak, herhangi bir ek cihaz satın almanıza gerek yoktur.

Cihazlar, TurboNet tarafından

Tarife Bilgileri
  • 500 Mbit'e kadar
  • 500 Upload'a kadar
  • AKN Yok
  • Limit Yok
  • Taahüt Yok
  • Ücretli modem

250TL Aylık

Gelişen teknoloji kullanımı ile beraber internet kullanımında da oldukça büyük bir artış görülmektedir. Hem eğitimde online derslerin yapılması hem de bazı iş alanlarının uzaktan çalışma sistemi ile çalışma faaliyetlerini sürdürmesi internet kullanımının artmasına neden olmaktadır. Bunun yanı sıra yeni nesil Z kuşağının da teknolojiye bu kadar hakim olması internet kullanımının etkilerinden bir tanesidir. Peki, internet kullanımı bu denli yaygınlaşmış iken bir internet bağlantısı başlatılacağı zaman neye dikkat edilir. Elbette internet hızının yüksek olmasına ve ping süresinin az olmasına dikkat edilir. Bu iki kriteri karşılayan internet bağlantıları fiber altyapı sayesinde olmaktadır.

GIGAPON TurboNet’in tamamen kendi alt yapısıyla sağladığı internet hizmetidir.

Türkiye sınırları içerisinde şu anki GIGAPON altyapı kullanım hızı 10.000 MBPS’e kadar desteklenmektedir.

TurboNet GIGAPON ile aynı anda telefon, bilgisayar, tablet gibi birçok cihazı aynı anda yüksek hızlarda kesintisiz ve stabil şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktadır.