20/20 MBPS

İnternet

20/20 MBPS
KURUMSAL

Bu tarife yalnızca TurboNet KURUMSAL altyapısında geçerlidir. Güncel KURUMSAL kapsama alanını görmek için lütfen KURUMSAL altyapı haritası bölümüne bakınız.

Gigapon 20/20 MBPS’e kadar tarifesinde, indirme ve yükleme hızı 20/20 MBPS’e kadar sunulmaktadır.

Bu tarife kotasız ve sınırsızdır, tamamen özgür bir internet hizmetidir.

Evlerde aynı anda birden çok kişi tarafından kullanılan internet için ideal bir seçenektir.

Eğer aynı anda 5-6 cihazla bağlantı kuruyorsanız, online oyun oynuyor,

Netflix, YouTube gibi platformlardan sürekli video izliyor veya sınırsız paylaşımlar yapıyorsanız, bu tarife sizin için en uygun olanıdır. Bu hizmeti taahhütsüz olarak alabilir ve istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.Ek olarak, herhangi bir ek cihaz satın almanıza gerek yoktur.

Cihazlar, TurboNet tarafından

Tarife Bilgileri
  • 20 Download
  • 20 Upload
  • AKN Yok
  • Limit Yok
  • Taahüt Yok

2500TL Aylık

Gelişen teknoloji kullanımı ile beraber internet kullanımında da oldukça büyük bir artış görülmektedir. Hem eğitimde online derslerin yapılması hem de bazı iş alanlarının uzaktan çalışma sistemi ile çalışma faaliyetlerini sürdürmesi internet kullanımının artmasına neden olmaktadır. Bunun yanı sıra yeni nesil Z kuşağının da teknolojiye bu kadar hakim olması internet kullanımının etkilerinden bir tanesidir. Peki, internet kullanımı bu denli yaygınlaşmış iken bir internet bağlantısı başlatılacağı zaman neye dikkat edilir. Elbette internet hızının yüksek olmasına ve ping süresinin az olmasına dikkat edilir. Bu iki kriteri karşılayan internet bağlantıları fiber altyapı sayesinde olmaktadır.

Gigapon TurboNet’in tamamen kendi alt yapısıyla sağladığı fiber internet hizmetidir.

Türkiye sınırları içerisinde şu anki fiber altyapı kullanım hızı 10.000MBPS’e kadar desteklenmektedir.

TurboNet olarak fiber altyapımızın bulunduğu bölgelerde diğer internet sağlayıcıların aksine FTTH olarak hizmet sağlamaktadır.

FTTH nedir? Dairenizde bulunan modem aracılığıyla internet erişimimizin sağlandığı bir fiber altyapı sistemidir. Oldukça yüksek maliyete sahip olunduğundan kullanımı yaygın değildir. İnternet hızı 1000 Mbps’ye kadar ulaşabilir.

TurboNet Gigapon ile aynı anda telefon, bilgisayar, tablet gibi birçok cihazı aynı anda yüksek hızlarda kesintisiz ve stabil şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktadır.