Abone Hat Dondurma

Turbonet'e geçiş yapmayı düşünüyorsanız, mevcut operatörünüzdeki hattınızı hemen iptal etmeyin. Böylece, şu anda kullandığınız hattı kullanarak neredeyse hiç kesinti olmadan geçişinizi tamamlayabiliriz. Eğer iptal ederseniz ve bölgenizde port sıkıntısı varsa, boşa çıkan portunuz başka bir kişiye tahsis edilebilir ve portunuzu kaybedebilirsiniz. Diğer operatörden geçiş yaptığınızda, sizden kurulum ve aktivasyon ücreti almıyoruz.

Mevcut hizmetinizi kapatmadan kolay bir şekilde geçiş yapın.

Web üzerinden veya telefonla başvuru yaparken, bize kimlik bilgilerinizi, hizmet alacağınız yerin açık adres bilgilerini ve mevcut internet operatörüne ait hizmet numaranızı sağlamanız gerekmektedir. Bu bilgiler, başvurunuzun hızlı ve etkili bir şekilde işleme alınmasına yardımcı olacak ve size daha iyi bir hizmet sunmamıza olanak tanıyacaktır.

Turbonet'e Geçiş Sadece 4 Adımda!
  1. Tarifenizi Seçin: Altyapınızı kontrol edin ve desteklenen tarifelerden birini seçin.
  2. Başvurunuzu Yapın: Online başvuru formunu doldurun.
  3. Belgelerinizi Onaylayın: Belgelerinizi ücretsiz olarak bize gönderin veya e-devlet üzerinden onaylayın.
  4. Arkanıza Yaslanın: Gerisini bize bırakın! Geçiş talebinizi eski operatörünüze bildirelim. Geçiş işleminiz tamamlandığında sizin için her şey hazır olacak.

 

Turbonet'e geçiş yapmak işte bu kadar kolay! Şimdi abone olun ve en ekonomik fiyatlarla Turbonet'in taahhütsüz, limitsiz, ultra hızlı yalın ev internetiyle tanışın.

Yukarı Git